رئیس اداره ورزش و جوانان اراک : حضور 4 ورزشکار اراکی در بین نفرات برتر رنکینگ ملی تنیس روی میز کشور

علی اوسط کرمی اظهار داشت: در جدیدترین رنکینگ ملی تنیس روی میز ایرانپس از تور حرفه‌ای جام امیرکبیر در اراک نام چهار نفر از ورزشکاران اراکی به چشم می‌خورد.

وی تصریح کرد: در این فهرست که از سوی فدراسیون تنیس روی میز منتشر شده است، نام مرتضی رضایی در جایگاه 50، علیرضا آبایی در جایگاه 58، محمد حسین صمدی در جایگاه 70 و سینا ملکی در جایگاه 71 افراد دارای رنکینگ به چشم می‌خورد.رئیس اداره ورزش و جوانان اراک گفت: همچنین نیما عالمیان با قهرمانی در تور اراک همچنان در صدر رنکینگ قرار دارد و افشین نوروزی دوم است.

کرمی همچنین از حضور سه نفر از کشتی‌گیران اراکی در چهل و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی ناشنوایان کشور خبر داد و بیان داشت: چهل و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی ناشنوایان کشور با شرکت 16 تیم در اصفهان برگزار شد که سه نفر از کشتی‌گیران اراکی پس از مدت‌ها تمرین و شرکت در اردوهای مختلف توانستند به این دوره از مسابقات راه پیدا کنند.

وی گفت: علی فراهانی در وزن 66 کیلوگرم مقام اول، اکبر صابری در وزن 98 کیلوگرم مقام اول و ابوذر روحی در وزن 130 کیلوگرم مقام پنجم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

به گفته وی این قهرمانان در اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان کشور به منظور آماده سازی برای حضور در مسابقات المپیک جهانی ناشنوایان که تیر ماه سال آینده در سامسون ترکیه برگزار می‌شود، فراخوانده شدند.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 2251

بازدید های دیروز 1952

بازدید های این هفته 15107

بازدید های این ماه 39080

مجموع بازدید ها 1633433

جستجو در سایت

ورود اعضاء