رئیس هیأت اسکیت استان مرکزی:جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در "رشته اسکیت "برگزار می‌شود

مهین علی‌بخشی اظهار کرد: جشنواره همگانی «استعدادیابی ورزشی» مسیری برای یافتن نخبه‌های ورزشی و سکوی پرتابی برای رسیدن به ورزش قهرمانی است.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی در استان مرکزی اظهار داشت: جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی از آذر ماه سال جاری در سطح استان‌ها برنامه‌ریزی شده بود که به هرکدام از استان‌ها نسبت به فراخور و ظرفیتی که دارند، تعدادی رشته داده شد.

رئیس هیأت اسکیت استان مرکزی با بیان اینکه این استان جزو استان‌هایی است که بیشترین شرایط را برای استعدادیابی در رشته‌های مختلف دارد، گفت: بسیاری از استان‌ها شرایط برگزاری چهار رشته را داشتند، اما استان مرکزی در پنج رشته این جشنواره را برگزار خواهد کرد.

علی‌بخشی با بیان اینکه این جشنواره اسفندماه امسال در اراک برگزار خواهد شد، ادامه داد: این جشنواره با هدف شناسایی استعدادهای ورزشی، ایجاد شور و نشاط جامعه ورزشی نوجوانان و خانواده‌ها و تحرک‌بخشی به استعدادهای ورزشی برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: استان مرکزی در کنار برگزاری همایش استعدادیابی اسکیت، همایش استعدادیابی در رشته‌هایی چون اسکواش، دوچرخه‌سواری، هاکی و سپک‌تاکرا را به همت هیأت‌های مربوطه برگزار خواهد کرد.

رئیس هیأت اسکیت استان مرکزی با اشاره به برنامه‌ریزی دقیق اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی پیرامون این جشنواره همگانی بیان کرد: تاکنون دو جلسه هماهنگی به منظور برگزاری این جشنواره با حضور معاون ورزشی اداره کل و هیأت‌های مجری این طرح برگزار شده است.

رئیس هیأت اسکیت استان مرکزی اظهار کرد: «استعدادیابی راه و مسیری برای یافتن نخبه‌های ورزشی و سکوی پرتابی است برای رسیدن به ورزش قهرمانی» شعار همایش اسکیت استان است.

علی‌بخشی افزود: استعدادیابی راهی منطقی، کوتاه و مقرون به صرفه برای حضور موفقیت‌آمیز ورزشکاران در صحنه‌های بین‌المللی است و این فرآیند نیازمند شناسایی و انتخاب افراد با استعدادی است که شرایط لازم جسمانی، مهارتی و رفتاری برای موفقیت در ورزش خاص را داشته باشند.

وی بیان کرد: امیدواریم با همکاری هیأت‌های ورزشی استان و اداره کل آموزش و پرورش جشنواره‌ای در خور شأن نام استان مرکزی برگزار کنیم.

آمار بازدیدها

بازدید های امروز 2251

بازدید های دیروز 1952

بازدید های این هفته 15107

بازدید های این ماه 39080

مجموع بازدید ها 1633433

جستجو در سایت

ورود اعضاء